středa 13. listopadu 2013

Hellocon

Hellocon - Helsinki Lolita Convention
1.2.2014, Helsinki, Finsko / Finland


Helsinki Lolita Convention, aneb Hellocon, je festival pro fanoušky a nadšence japonské Lolita módy. Hellocon je největší Lolita událost ve Finsku a minulý rok se jej zúčastnilo asi 200 návštěvníků. Na programu jsou přednášky, workshopy, soutěže a módní přehlídky. Také jej navštíví vzácní hosté až z Japonska (jména budou zveřejna již brzy). A bude i čajový dýchánek!

Helsinki Lolita Convention (or Hellocon) is an event for fans and enthusiasts of Japanese lolita fashion. Hellocon is the biggest lolita event in Finland and last year we had 200 participants. The convention program consists of lectures, workshops, panels and fashion shows. You can also look foward to meet special guests from Japan! (Names will be announced later.) And there will also be a tea party!

http://hellocon.blogspot.fi

Ač se Porcelain Doll nebude moci zúčastnit osobně, výběr z našeho zboží zde bude k zakoupení. Především doplňky jako obojky, podkolenky, ozdoby do vlasů... ale taktéž i pár sukní. Také můžete něco pěkného od Porcelain Doll vyhrát v tombole (^_-)

Although Porcelain Doll won't be present personally, something from our catalogue can be find in our sales booth. Mostly accessories - chokers, socks, headressess... and also few skirts. Plus you can win some of our goods in the raffle (^_-)

Žádné komentáře:

Okomentovat